IT täishaldus

Võtame enda peale vastutuse kogu ettevõtte IT poole eest!

Iteractioni eesmärk on pakkuda teenuseid, mis ka tegelikult vastavad ettevõtte ärivajadustele. Oleme oma lähenemises paindlikud ja loome teenuslahenduse vastavalt kliendile. IT täishaldusteenus on mõeldud väikese- või keskmise suurusega ettevõttele ning teenus ühendab endas kõik, mis on vajalik ettevõtte IT toimimiseks:

  • Kompetentse IT juhi
  • Abivalmis IT kasutajatoe
  • Hoolika IT taristu halduse
Väikese ja keskmise suurusega ettevõtted ei vaja IT täiskohaga juhti, IT kasutajatoe spetsialisti või IT süsteemiadministraatorit. Samas on tarvis kedagi, kes võtab enda kanda IT strateegia loomise ja arendusprojektide juhtimise. Kedagi, kes pakub kasutajatuge ning tagab arvutipargi korrasoleku. Lisaks ka kedagi, kes saab hakkama keerulisemate IT küsimustega, nagu pilvelahendused või serveripargi haldamine, tulemüüride ja võrgu haldamine jne. Tõenäoliselt on keeruline leida ühte inimest, kes suudaks kõiki eelnimetatud ülesandeid täita. Tulenevalt kompetentsist on ka säärase spetsialisti palgaootused suured ning keeruline on hoida teda motiveeritud, rääkimata veel asendamistest haigestumiste jms korra.

Parem lahendus on palgata terve tiim ja just seda Iteractioni IT täishaldusteenus võimaldabki. Ühe kuutasu eest saad enda IT poole eest hoolitsema mitmed erinevate ülesannetega Iteractioni IT spetsialistid.

Usaldada enda ettevõtte IT pool meie kogenud meeskonnale ning komplekteeri teenus täpselt vastavalt enda vajadusele.

Kutsu meid külla - arutame koos läbi ettevõtte vajadused ning paneme kokku kõige mõistlikuma lahenduse ärivajadustest lähtuvalt.


Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: