IT kasutajatoe teenus

Lahendame kiirelt Sinu ettevõtte töötajate IT probleemid!

Tagame Sinu ettevõtte töötajatele alati kiire abi kõigi IT alaste küsimuste või muredega. Pakume teenust fikseeritud kuutasu põhiselt ning see sisaldab kõiki IT haldusteenusega seonduvaid töid ja IT alaseid kasutajamurede lahendamisi. Siia hulka kuuluvad teatud mahus ka projektipõhised tööd (nt. viirustõrje vahetus, uue wiFi, tulemüüri, serveri paigaldamine ja seadistamine jne.)

Meie teenus on nagu oma IT töötaja

Sinu ettevõtte IT küsimustega tegelevad alati samad inimesed, kes tunnevad töötajaid ning on kursis Sinu ettevõtte spetsiifikaga

Selleks, et tagada kvaliteetset teenust ja ettevõtete töötajate rahulolu, valib Iteraction hoolikalt oma spetsialiste. Meie IT-toe spetsialistid on head suhtlejad ja huvituvad laiemalt IT valdkonnast. Seetõttu suudavad nad operatiivselt lahendada erinevaid probleeme ning mõista ka töötajate soove ja pakkuda välja mõistlike lahendusi.

Ainsana turul mõõdab Iteraction regulaarselt oma klientide rahulolu, millest sõltub otseselt ka teenuse hind!

Meie IT kasutajatoe teenus sisaldab:

  • IT kasutajatugi (helpdesk) - meie spetsialist lahendab Sinu ettevõtte töötajate IT küsimused ja mured kaughalduse teel või kontoris kohal olles. Meie spetsialist käib ka regulaarselt Sinu ettevõttes kohal, et töötajate väiksemadki IT küsimused leiaksid lahenduse. Suuremate ettevõtete puhul paikneb vajadusel meie spetsialist Sinu kontoris, et kõige operatiivsemalt pakkuda IT tuge.
  • Arvutitöökohtade ettevalmistamine ja vahetus - uue töötaja tulekul kannab meie spetsialist hoolt, et kasutajale oleks arvuti ettevalmistatud – vajalik tarkvara paigaldatud ning -kontod/ligipääsud loodud. Juhul kui töötaja saab uue arvuti, valmistame arvuti ette ning abistame kasutajal vajalikud asjad üle tõsta. Teenus hõlmab ka vajalikke toiminguid töötajate vahetamisel või lahkumisel ettevõttest - kontode sulgemist jms.
  • Proatkiivsed tegevused - ennetame probleeme ja kanname hoolt, et tarkvara versiooniuuendused ja turvaparandused oleksid õigeaegselt tehtud. Samuti paigaldame kokkuleppel arvutitele vajaliku tarkvara (nt: viirustõrje, Office, kujundustarkvara jne). Teeme regulaarselt ka arendusettepanekuid ja viime neid ellu, parandades sellega IT kasutajakogemust (muudame arvutid kiirmaks ja turvalisemaks).
  • Terviklik IT riistvara ja tarkvara inventari haldus - kanname kogu töötajate IT riistvara ja tarkvara eest. Haldame lisaks arvutitele ka muid kontori IT seadmeid, sh monitorid, printerid, tahvelarvutid, telefonid jpm seadmed.
  • Riistvara rikete või probleemide lahendamine ja garantii korraldamine -oleme abiks ka seadmete rikete puhul: aitame kõrvaldada probleem, leida asendusmasina ning korraldada garantiid. 

Iteractioni IT kasutajatoe teenus on vähemalt samaväärne isikliku IT-spetsialisti palkamisega. Kuid lisaks, on teenuse puhul tagatud ka Iteractioni meeskonna täiendav tugi ja teadmised ning vajadusel töötaja asendamised (puhkused, haigused jne). Pane meid proovile ja küsi pakkumist!
Saada kiri või helista 6 414 888

     
Email again: